Cosmetics, Naturalne składniki, Porady Tapani

Dobry żel pod prysznic? Czyli jaki?

Często pytacie mnie o dobry kosmetyk pod prysznic bo Wasza skóra jest sucha, swędząca i łuszcząca się mimo balsamowania po myciu i bawełnianej bielizny. Dlatego przedstawię Wam jaki powinien być dobry kosmetyk pod prysznic, aby Wasza skóra nie wykazywała podrażnienia.

Na sklepowych półkach jest mnóstwo żelów, musów do mycia zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.  Ważne jest, aby wiedzieć , na co należy zwracać uwagę kupując kosmetyk do mycia ciała.

  1. Żel do mycia ciała powinien skutecznie oczyszczać skórę, ale nie powinien jej podrażniać.
  2. Zawierają w swoim składzie delikatne środki myjące pochodzenia roślinnego jak np.Sodium Lauroyl Methyl Isethionate albo posiadające w swojej budowie cząsteczki cukru prostego np. Coco-Glucoside.
  3.  Bez SLS, SLES, które wysuszają i podrażniają skórę.
  4.   W składzie zawiera również substancje aktywne: ekstrakty, oleje, aloes, glicerynę, które dodatkowo pielęgnują i łagodzą skórę
  5. Mają piękny zapach, który odpręża i relaksuje.

W ofercie butiki dysponujemy pięknie pachnącymi kosmetykami pod prysznic o dobrym składzie, nawilżają skórę. Całą ofertę kosmetyków pod prysznic znajdziesz

Jeśli nie wiesz jakie kosmetyki będą dla Ciebie najlepsze, zapraszamy do kontaktu z nami. A my dobierzemy kosmetyki dopasowane do potrzeb Twojej skóry.

Staramy się bardzo, aby wszystkie dostępne u nas produkty były proste i funkcjonalne o bogatych, naturalnych składach. Bez ulepszaczy, spieniaczy i zbytecznych, chemicznych dodatków. Zależy nam, aby kosmetyk i użyte do jego produkcji surowce były pochodzenia ekologicznego, najlepiej z certyfikatem eko/bio. Zapakowane w opakowania jak najbardziej ekologiczne, przyjazne środowisku w myśli zasady zero waste. Dlatego poszukujemy takich manufaktur, w których  kosmetyki produkowane, z ogromną pasją i dbałością o szczegóły. Wszystkie kosmetyki i akcesoria kosmetyczne, testujemy na własnej skórze zanim wprowadzimy je do sprzedaży.  Naturalnie dla Ciebie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *