Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Podkreślony skręt, a może przeciwnie – gładka, lśniąca tafla? Przy pomocy kosmetyków z naszego sklepu zadbasz o piękny wygląd Twoich włosów. Oferujemy tu produkty o delikatnym działaniu, przygotowanych na bazie naturalnych składników. Przekonaj się o ich zaletach.

Kręcone i proste kosmyki pielęgnować można na różne sposoby. Najpopularniejszym jest oczywiście nałożenie odżywki tuż po umyciu ich szamponem, a potem odczekanie kilku minut na wchłonięcie się kosmetyku. Możesz postawić na tradycyjny kosmetyk w butelce, ale może Twoją uwagę zwróci nietypowa odżywka do włosów w kostce, którą stosuje się podobnie do mydła? Polecamy jej sprawdzenie.

Treściwszym produktem od odżywki jest z kolei maska – najlepiej używać jej co jakiś czas, na przykład raz w tygodniu. W celu poprawienia kondycji włosów można również stosować specjalne wcierki do skalpu, które pobudzają nowe kosmyki do wzrostu i zapobiegają ich wypadaniu. Jeszcze innym sposobem jest stosowanie płukanki. Tego kosmetyku używa się na końcu – już po szamponie i odżywce.