Naturalne kosmetyki, ekologiczne, wytwarzane w małych manufakturach.

W dniach 26.06 -18.07 jesteśmy na urlopie. Wszystkie zamówienia zostaną wysłane w kolejności ich złożenia od 19.07. Życzymy dobrych wakacji dla Was

Producenci

Twoja skóra, cera i włosy wymagają wyjątkowej pielęgnacji, aby każdego dnia czuć się i wyglądać pięknie. W tej zakładce znajdziesz kosmetyki wszystkich producentów, z którymi współpracujemy – sprawdź i przekonaj się, że są to marki, które skupiają się nie tylko na efektywności swoich wyrobów, ale także na dbaniu o środowisko naturalne. To wszystko sprawia, że oferowane przez nas kosmetyki to najwyższej jakości preparaty, które dbając o bezpieczeństwo planety, spełniają także Twoje potrzeby i oczekiwania.

Szukasz wyrobów konkretnej marki? Nic prostszego, wszyscy producenci wyszczególnieni są na liście po prawej stronie – wystarczy odnaleźć interesującą Cię firmę i kliknąć, z pozycji komputera. Natomiast na telefonie należy zejść na dół strony i tam dokonać wyboru. Wybranego producenta można też wybrać z rozwijającego się menu w zakładce Producenci. W ten sposób zobaczysz kosmetyki wyłącznie jednej, wybranej marki. Chcesz wiedzieć więcej na temat naszej oferty? Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego – doradzimy Ci i pomożemy wybrać preparat dopasowany do potrzeb Twojej skóry, włosów lub cery tak, abyś mogła cieszyć się pięknym i zdrowym wyglądem każdego dnia.