Kosmetyki naturalne

Dla Ciebie naturalnie!

"Nasze działania opieramy na 3 filarach, których celem jest zaproponowanie naturalnych produktów dopasowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientek."

Poszukiwanie & Testowanie

Wyszukujemy i selekcjonujemy kosmetyki naturalne, ekologiczne zarówno polskie jak i zagraniczne. Wszystkie kosmetyki testujemy na własnej skórze zanim wprowadzimy je do sprzedaży. Wybieramy produkty proste i funkcjonalne o bogatych, naturalnych składach. Bez ulepszaczy, spieniaczy i zbytecznych, chemicznych dodatków. Zależy nam, aby kosmetyk i użyte do jego produkcji surowce były pochodzenia ekologicznego, najlepiej z certyfikatem eko/bio. Zapakowane w opakowania jak najbardziej ekologiczne, przyjazne środowisku w myśli zasady zero waste. Nasze kosmetyki produkowane są ręcznie, w małych, rodzinnych manufakturach. Bez wielkich linii produkcyjnych, w krótkich seriach, stworzone z ogromną pasją i dbałością o szczegóły.

Oryginalna różnorodność – dla każdego coś miłego

Dokładamy wszelkich starań, aby wybór produktów rekomendowanych przez nas był jak najbardziej różnorodny i ciekawy. W naszej ofercie prezentujemy kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała, jak również naturalne kosmetyki do makijażu. Ponadto umilamy zapachami przestrzeń domu, pokoju, biura oferując świece zapachowe, olejki eteryczne. Nie zapominamy o Panach, oni też znajdą u nas coś dla siebie. Wyszukujemy oryginalne akcesoria i dodatki np. naturalne gąbki do kąpieli, mydelniczki itp. Jesteśmy idealnym miejscem, w którym każdy może znaleźć wyjątkowy , niebanalny prezent dla kogoś bliskiego lub…dla samego siebie.

Empatyczne doradztwo

Chcemy, aby nasi klienci zawsze czuli się u nas wyjątkowo. Dlatego też bardzo uważnie wsłuchujemy w Wasze potrzeby i oczekiwania. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i radami. To pozwala nam zaproponować kosmetyki idealnie dopasowane do Waszych potrzeb. Dobrze dobrany kosmetyk przekłada się na piękny i zdrowy wygląd skóry, a przede wszystkim na Wasze zadowolenie, a to dla nas jest bezcenne.

Media o nas

„Trend życia w zgodzie z naturą jest jednym z silnych i utrzymujących się trendów konsumenckich – mówi Joanna Skopczyńska-Philippe.”

Na przestrzeni kilku ostatnich lat znacznie podnieśliśmy poziom wiedzy ekologicznej. Według badania Green Generation: “Wspólnie na rzecz Ziemi” fakt ten dotyczy aż 56% respondentów”. Butik Tapani powstał z myślą właśnie o tej grupie i został oparty na 3 unikatowych filarach.

TAPANI, czyli Joanna Skopczyńska-Philippe przez lata zajmowała się marketingiem znanych brandów kosmetycznych.

Jej rola obejmowała strategię, pozycjonowanie marek, badania rynkowe i konsumenckie, komunikację 360 stopni oraz zarządzanie sprzedażą. Dzisiaj także pozostaje w świecie kosmetyków, ale już nie tych konwencjonalnych.

„Do swojego sklepu poszukuję kosmetyków naturalnych, ekologicznych, zarówno polskich jak i zagranicznych. Wszystkie kosmetyki testuję na własnej skórze zanim wprowadzę je do sprzedaży.“

Wybieram produkty proste i funkcjonalne o bogatych, efektywnych składach, najlepiej z certyfikatami eko/bio. Kosmetyki, które sprzedaję nie zawierają ulepszaczy, spieniaczy i zbytecznych chemicznych dodatków.

„Przez wiele miesięcy uważnie przyglądałam się konkurencyjnym graczom i stworzyłam sklep, który oprócz ciekawej oferty produktowej ma do zaoferowania rzecz unikatową w e-commerce, czyli doradztwo.”

Konsumentki mogą kontaktować się ze mną za pośrednictwem live chat na stronie sklepu, poprzez e-mail, telefonicznie lub stacjonarnie w ekobutiku w Mińsku Maz. Doradzam im, jaki kosmetyk z oferty TaPani najlepiej odpowiada na ich potrzeby.