Naturalne kosmetyki, ekologiczne, wytwarzane w małych manufakturach.

W dniach 26.06 -18.07 jesteśmy na urlopie. Wszystkie zamówienia zostaną wysłane w kolejności ich złożenia od 19.07. Życzymy dobrych wakacji dla Was

Shy deer

Interesuję Cię świadoma pielęgnacja? Jeśli tak, poznaj wyroby polskiej marki Shy Deer. Produkty zwracają na siebie uwagę gustownym projektem opakowań. Design odwołuje się do motywów roślinnych i leśnych, główną rolę odgrywają w nim jednak wieczka słoiczków i butelek, które wykonano z drewna. Dzięki temu każdy z egzemplarzy jest nieco inny – nie znajdziemy dwóch identycznych opakowań. Design to jednak nie wszystko, a kosmetyki te mają równie przemyślany, ekologiczny skład.

Naturalne kosmetyki Shy Deer z naszego asortymentu przeznaczone są głównie do cery – to wyroby wykorzystywane do oczyszczania i pielęgnacji twarzy, ale w ofercie znajdziemy również podkłady. Marka proponuje nam delikatne pianki myjące, płyny micelarne i emulsje do demakijażu. Zaopatrzymy się tu również w peeling enzymatyczny, maskę o działaniu anti-aging, a także w naturalne kremy pod oczy oraz do różnych rodzajów cery. W ofercie producenta znalazło się również miejsce na regenerująco-ochronny krem do rąk i paznokci. Wszystkie te wyroby są produktami bezpiecznymi dla wegan i wegetarian, wykonanymi w duchu filozofii less waste. Zapraszamy do ich wypróbowania.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10