Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Szukasz produktów do pielęgnacji ciała, odpowiednich dla wegan i osób dbających o składy kosmetyków? Nie musisz szukać dłużej. Wyroby marki Kanu Nature zadbają o Twoje ciało w trakcie kąpieli, jak i po niej. Poznaj ekologiczne sole musujące, peelingi i olejki myjące tego producenta. Jak je stosować?

Na początek do wypełnionej wodą wanny polecamy dodać garść soli musującej o wybranym zapachu. Jej aromat uprzyjemni nam kąpiel, a jej właściwości doprowadzą do usunięcia starego naskórka, a przez to do zmiękczenia skóry. Dzięki temu będzie ona bardziej podatna na przyjęcie odżywczych składników z innych kosmetyków. Jeśli zależy nam na silniejszym usuwaniu naskórka, to zamiast soli zastosujmy w tym celu jeden z peelingów solnych.

Warto skorzystać również z produktów, jakimi są kąpielowe olejki naturalne tej samej marki. Wspaniale pielęgnują ciało, a dzięki kilku rodzajom (m.in. orzeźwiająca pomarańcza i wyciszająca zielona herbata) dobierzesz swój ulubiony wariant. Po kąpieli zastosuj zaś odżywcze masła do ciała. Możesz zdecydować się na kosmetyki naturalne o zapachu magnolii, zielonej herbaty, chili z pomarańczą lub egzotycznego greckiego winogrona