Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Dbając o swoją skórę i włosy, chcesz nie tylko robić to dobrze, lecz także z troską o ekologię? Zależy Ci jednocześnie na tym, by codzienna pielęgnacja była też po prostu przyjemnym doznaniem dla zmysłów? Kosmetyki polskiej marki NATURATIV powstają na bazie naturalnych surowców, z których duża część pochodzi z upraw ekologicznych bądź powstają przy udziale mikroorganizmów jako wynik procesów biotechnologicznych. Wszystkie opatrzone są przy tym albo certyfikatem NATURE albo inną dokumentacją eko.

W ofercie naszej drogerii internetowej dostępne zarówno szampony oraz odżywki do włosów i skóry głowy o różnych potrzebach, jak również kremy oraz żele myjące o zróżnicowanym działaniu. Panowie znajdą tu również stworzony z myślą o nich żel pod prysznic czy też balsam po goleniu. To, co łączy wszystkie te produkty, to składniki aktywne pochodzenia roślinnego bądź biotechnologicznego, a także niezwykle przyjemne zapachy oraz konsystencja.

Polskie naturalne kosmetyki NATURATIV

W przypadku tej marki bez wątpienia należy podkreślać, że tworzone pod nią produkty to nie tylko nasz rodzimy kapitał, lecz także krajowa produkcja. Poza tym za ich skład od początku odpowiada twórczyni marki NATURATIV – Magda Hajduk. Wspiera ją w tym doświadczony chemik kosmetolog oraz zespół technologów, których specjalizacją są właśnie kosmetyki naturalne. Co więcej, zanim wszystkie produkty, które dziś zamówić możesz w naszej drogerii internetowej, nabrały ostateczny kształt i trafiły do sprzedaży, przeszły wiele prób recepturowych. Żaden z zawartych w nich składników nie pojawił się tam więc bez potrzeby. Firma ta stosuje ponadto opakowania, które nadają się do ponownego przetworzenia.

NATURATIV – znajdź kosmetyki dla siebie

Dzięki tej polskiej marce i z naszą drobną pomocą możesz zacząć czerpać podczas codziennej pielęgnacji zarówno z darów Matki Ziemi, jak również z osiągnięć współczesnej biotechnologii. Wystarczy, że wybierzesz żel myjący czy też szampon i odżywkę, które odpowiadają Twoim indywidualnym potrzebom.