Naturalne kosmetyki, ekologiczne, wytwarzane w małych manufakturach.

W dniach 26.06 -18.07 jesteśmy na urlopie. Wszystkie zamówienia zostaną wysłane w kolejności ich złożenia od 19.07. Życzymy dobrych wakacji dla Was

Włosy

Nie tylko skóra wymaga szczególnego traktowania ze względu na swój typ i potrzeby. Włosy, które postrzegane są jako atrybut kobiecości, także potrzebują odpowiednich zabiegów pielęgnacyjnych, które uwydatnią piękno twarzy każdej z nas. Przetłuszczające się, puszące, nieodpowiednio nawilżone, zniszczone, farbowane – wszystkie wymagają innej pielęgnacji, aby odzyskać swój blask i piękny wygląd.

W tej zakładce znajdziesz naturalne kosmetyki przeznaczone do każdego typu włosów – ich składy opieramy na wykorzystaniu dobroczynnych właściwości roślin: rozmarynu, koperku, koniczynie, dziewannie i wielu innych. Zawarte w nich naturalne oleje pielęgnują skórę głowy zapewniając świeży i piękny efekt każdego dnia. Zachęcamy do sprawdzenia proponowanych kosmetyków i wybrania tych, które spełnią Twoje potrzeby i oczekiwania. W ofercie znajdziesz szampony, wcierki, odżywki, maski, płukanki i mydła w kostce – wszystkie z naturalnym składem, aby dbać nie tylko Twój wygląd i zdrowie, ale także otaczające nas środowisko.

Wyświetlanie 1–15 z 18 wyników