Naturalne kosmetyki, ekologiczne, wytwarzane w małych manufakturach.

W dniach 26.06 -18.07 jesteśmy na urlopie. Wszystkie zamówienia zostaną wysłane w kolejności ich złożenia od 19.07. Życzymy dobrych wakacji dla Was

Biotika

Chwila dla siebie – o tym marzy każda z nas. Długi dzień pracy, intensywna nauka, prace porządkowe… nawet jeśli w ciągu jesteśmy bardzo zajęte, to warto wygospodarować trochę czasu na przyjemny relaks, najlepiej w towarzystwie ulubionego zapachu. O wrażenia te zadbają aromatyczne świece sojowe od marki Biotika, które oferujemy w asortymencie naszego sklepu internetowego.

Ekologiczne dodatki do wnętrza

Biotika to mała opolska manufaktura, która specjalizuje się w wytwarzaniu produktów, jakimi są naturalne świece sojowe, a także woski zapachowe czy olejki eteryczne. Siła przyjemnego aromatu jest im więc bardzo dobrze znana. Te wyroby to prawdziwa gratka dla miłośników wegańskich produktów. Świece naturalne z ekologicznego wosku sojowego wytwarzane są bez używania produktów pochodzenia zwierzęcego, uzupełnione są zaś w knoty z bawełny. To wszystko zamknięte jest w uroczym, szklanym słoiczku, który po wypaleniu może być ponownie użyty – zgodnie z duchem eko. I Ty poznaj zalety naturalnych wyrobów tej manufaktury.

Wyświetlanie jednego wyniku