Nasze manufaktury

Poznaj nasze manufaktury. I dlaczego właśnie te wybraliśmy? Mokosh

W cyklu „Poznaj nasze manufaktury” przedstawiamy  markę Mokosh.

„Odkryjemy przed Tobą skuteczność naturalnej pielęgnacji. Zaprosimy przyrodę do naszego życia. Poczujemy harmonię, przyjemność i ukojenie. OTO MOKOSH :-).

„Nazwa firmy pochodzi od starosłowiańskiej Mokosz, bogini ziemi, wilgoci, urodzaju i płodności, która w pradawnych wierzeniach opiekowała się plonami i kobietami. Mokosh korzysta z jej darów tworząc receptury swoich kosmetyków. Do ich produkcji używane są jedynie starannie wyselekcjonowane, w większości organiczne surowce o potwierdzonym działaniu”. Tak o sobie piszę marka na swojej stronie.

Z oferty Mokosh w butku Tapani polecamy topowe balsamy i masła do ciała, peelingi solne, kremy wygładzający i krem ujędrniający, krem pod oczy zielona herbata i świetny żel figa do mycia twarzy oraz peeling do twarzy róża z jagodą.

Dlaczego wybraliśmy Mokosh do butiku Tapani?

Dlatego że:

  • Kosmetyki Mokosh nie zawierają szkodliwych substancji, SLS-ów, PEG-ów, parabenów, pochodnych ropy naftowej (np. wazeliny, parafiny, czy silikonów).
  • Kosmetyki Mokosh, tak samo jak surowce, z których są wytwarzane, nie są testowane na zwierzętach.
  • Większość produktów Mokosh to kosmetyki wegańskie z certyfikatem „V” nadawanym przez fundację Viva; wszystkie zostały przebadane dermatologicznie”
  • Kosmetyki odznaczone licznymi nagrodami jak NAGRODA STYLOWY KOSMETYK 2019 – Aktywny Peeling do twarzy Róża z jagodą, NAGRODA TOP AVANTI 2019 – Aktywny Peeling do twarzy Róża z jagodą i wiele innych. Nie sposób tu wszystko wymienić.
  • Kosmetyki są cenione zarówno w Polsce jak zagranicą
  • Marka dba o naszą planetę prowadząc akcje #ZiemiaToDom, polegającą między innymi na odzyskaniu opakowań szklany po kremach, używaniu tylko papieru z recyklingu, nie używa plastiku do pakowania produktów.

Wszystkie kosmetyki z Mokosh : masła do ciała, balsamy do ciała, kremy do twarzy dostępne w butiku Tapani są bardzo dobrej  jakości, pięknie estetycznie i ekologicznie zapakowane.

Staramy się bardzo, aby wszystkie dostępne u nas produkty były proste i funkcjonalne o bogatych, naturalnych składach. Bez ulepszaczy, spieniaczy i zbytecznych chemicznych dodatków. Zależy nam, aby kosmetyk i użyte do jego produkcji surowce były pochodzenia ekologicznego, najlepiej z certyfikatem eko/bio. Zapakowane w opakowania jak najbardziej ekologiczne, przyjazne środowisku w myśli zasady zero waste. Dlatego poszukujemy takich manufaktur, w których  kosmetyki produkowane, z ogromną pasją i dbałością o szczegóły. Wszystkie kosmetyki, testujemy na własnej skórze zanim wprowadzimy je do sprzedaży.

Aby poznać i przetestować kosmetyki Mokosh  zapraszamy stacjonarnie do Tapani Kosmetyki Naturalne na ul. Warszawskiej 163/9 w Mińsku Mazowieckim albo on line Zobacz kosmetyki Mokosh

Jeżeli nie wiesz jakie masło, krem  będzie odpowiedni dla Twojej skóry, wystarczy do nas zadzwonić lub napisać. A my dobierzemy odpowiedni kosmetyk do potrzeb Twojej skóry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *