Nasze manufaktury

Poznaj nasze manufaktury. I dlaczego właśnie te wybraliśmy? Manufaktura Natura

Zaczynamy cykl „Poznaj nasze manufaktury”, gdzie będziemy prezentować manufaktury kosmetyków naturalnych dostępne na półkach naszego butiku Tapani Kosmetyki Naturale.

Na początek Manufaktura Natura – fantastyczna polska marka, której kosmetyki możesz kupić w naszym sklepie. Manufaktura stawia na proste składy, szklane opakowanie i troskę  o środowisko naturalne. Bestsellerami są hydrolaty, peelingi, masła, olejki eteryczne. Z oferty Manufaktury Natury polecamy  w Tapani oleje pielęgnacyjne, olejki eteryczne oraz hydrolaty oraz wybrane masła.

Dlaczego wybraliśmy Manufakturę Naturę do butiku Tapani?

Dlatego, że:

 • Posiada szeroką ofertę kosmetycznych olejów pielęgnacyjnych i maseł do stosowania zarówno na ciało i jak twarz oraz włosy.
 • Wszystkie oleje zapakowane są w butelki z ciemnego szkła z pipetą, co ułatwia aplikację produktu. Pojemność olejów wynosi 30 ml, co jest wystarczające, aby odpowiednio zastosować kosmetyk.
 • Wszystkie masła zapakowane są w słoiki z ciemnego szkła, z zakrętką o pojemności 100ml.
 • Na opakowaniu podany jest skład pochodzenia i dokładna nazwa rośliny, z jakiej został wyprodukowany kosmetyk. A co najważniejsze oleje są nierozcieńczane i bardzo wydajne.
 • Oleje i masła są zimnotłoczone, nierafinowane, 100% Organic, większość z certyfikatem Soil Association.

Na półkach butiku Tapani oferujemy  najpopularniejsze i  najczęściej stosowane kosmetyczne oleje pielęgnacyjne i masła od Manufaktury Natury takie jak olej arganowy, olej ze słodkich migdałów, olej z opuncji figowej, olej macadamia, olej avocado, czyste masło she, masło kakaowe, olej kokosowy itp. .Wszystkie oleje i masła  możesz zobaczyć na naszej stronie.

Zobacz oleje

 • Manufaktura Natura posiada szeroką gamę olejków eterycznych.
 • Olejki zapakowane w butelki z ciemnego szkła o pojemności głównie 5 ml

W naszym butiku Tapani dostępne takie hity jak olejek z drzewa herbacianego, czy olejek eukaliptusowy. Wszystkie olejki eteryczne od Manufaktura Natura dostępne w naszym butiku możesz zobaczyć na naszej stronie

Zobacz olejki eteryczne

 • Hydrolaty w Tapani to głównie Manufaktura Natura.
 • Pakowane w butelki z ciemnego szkła, z atomizerem
 • Pojemność 100 ml
 • Hydrolaty są 100% naturalne z certyfikatem Soil Association.

Zobacz hydrolaty

Wszystkie kosmetyki z Manufaktury Natury : oleje pielęgnacyjne, masła do ciała, olejki eteryczne i hydrolaty dostępne w butiku Tapani są dobrej jakości i w przystępnej cenie. Staramy się bardzo, aby wszystkie dostępne u nas produkty były proste i funkcjonalne o bogatych, naturalnych składach. Bez ulepszaczy, spieniaczy i zbytecznych, chemicznych dodatków. Zależy nam, aby kosmetyk i użyte do jego produkcji surowce były pochodzenia ekologicznego, najlepiej z certyfikatem eko/bio. Zapakowane w opakowania jak najbardziej ekologiczne, przyjazne środowisku w myśli zasady zero waste. Dlatego poszukujemy takich manufaktur, w których  kosmetyki produkowane, z ogromną pasją i dbałością o szczegóły. Wszystkie kosmetyki, testujemy na własnej skórze zanim wprowadzimy je do sprzedaży.

Aby poznać i przetestować kosmetyki Manufaktury Natury zapraszamy stacjonarnie do Tapani Kosmetykie Naturalne na ul. Warszawskiej 163/9 w Mińsku Mazowieckim albo on line Zobacz kosmetyki od Manufaktura Natura.

Jeżeli nie wiesz jaki olej, masło, hydrolat będzie odpowiedni dla Twojej skóry, wystarczy do nas zadzwonić lub napisać. A my dobierzemy odpowiedni kosmetyk do Twoich potrzeb.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *