Naturalne kosmetyki, ekologiczne, wytwarzane w małych manufakturach.

W dniach 26.06 -18.07 jesteśmy na urlopie. Wszystkie zamówienia zostaną wysłane w kolejności ich złożenia od 19.07. Życzymy dobrych wakacji dla Was

szampony

Szukasz produktów naturalnych, które skutecznie zadbają o Twoje włosy? Sprawdź nasze szampony i przekonaj się, że znajdziesz wśród nich kosmetyk, którego szukasz!

Przygotowane propozycje to produkty z manufaktur, nie ignorujących wpływu kosmetyków na środowisko. Dlatego ich skład opiera się na naturalnych ekstraktach, olejach i wyciągach z roślin, których dobroczynne właściwości pozytywnie wpływają na kondycję włosów.

Znajdziesz pośród nich szampon rozmarynowy, koniczynowy, dziewannowy, koperkowy i wiele innych – każdy z nich cechuje się innymi właściwościami, dlatego działa na objętość, regenerację, blask, wzmocnienie lub nawilżenie. Pośród kosmetyków dostępne są te w tradycyjnej formie płynu, ale także kostki. Wszystko po to, by minimalizować negatywny wpływ proponowanych produktów na naszą planetę i nie generować kolejnych, zbędnych plastikowych opakowań. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą kosmetyków z którymi zadbasz o odpowiednią pielęgnację skórę Twojej głowy oraz piękne i lśniące włosy każdego dnia!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7