Naturalne kosmetyki, ekologiczne, wytwarzane w małych manufakturach.

W dniach 26.06 -18.07 jesteśmy na urlopie. Wszystkie zamówienia zostaną wysłane w kolejności ich złożenia od 19.07. Życzymy dobrych wakacji dla Was

peelingi

Mamy przyjemność zaprezentować kosmetyki pielęgnacyjne przeznaczone do oczyszczania i odżywiania skóry. Oferowane przez nas peelingi zawierają wyłącznie naturalne składniki pochodzenia roślinnego i mineralnego. Wzbogacono je wyciągami z grapefruita, mango, melona, ogórka, hibiskusa, zielonej herbaty czy kawy. Działanie złuszczające zawdzięczają dodatkowi drobinek soli lub cukru, które delikatnie usuwają zrogowaciałą warstwę naskórka.

Peelingi nie tylko wygładzają ciało, ale zapewniają też prawidłowe nawilżenie i regenerację skóry. Nie można przy tym zapomnieć o ich niezwykłych walorach zapachowych, które pozytywnie wpływają na zmysły, relaksują i odświeżają.

Solne i cukrowe preparaty, pomimo swoich właściwości złuszczających, pozostają delikatne i przyjazne dla ciała, można je stosować raz lub dwa razy w ciągu tygodnia. Pozostawiają skórę miękką, gładką i subtelnie pachnącą. Warto włączyć je do regularnych zabiegów pielęgnacyjnych i zawsze mieć pod ręką słoiczek wonnego, balsamicznego kosmetyku.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10