Naturalne kosmetyki, ekologiczne, wytwarzane w małych manufakturach.

W dniach 26.06 -18.07 jesteśmy na urlopie. Wszystkie zamówienia zostaną wysłane w kolejności ich złożenia od 19.07. Życzymy dobrych wakacji dla Was

Makijaż oczu

Z użyciem dostępnych tu kosmetyków podkreślisz kolor swojej tęczówki, pogrubisz rzęsy i zaakcentujesz powieki. Pełen makijaż oczu wykonasz za pomocą takich produktów, jak mascary, kredki i perłowe cienie do powiek w kilku kolorach. Znajdź tu kosmetyk dla siebie i podkreśl moc swojego spojrzenia!

Kolorówka bez sztucznych barwników

Dokładamy starań do tego, by Klientki naszej internetowej drogerii miały dostęp do kosmetyków ekologicznych, produkowanych z dbałością o środowisko naturalne. Akcesoria do makijażu oczu, które u nas zakupisz, to produkty wegańskie, stworzone z użyciem składników pochodzenia naturalnego. Wraz z nimi nie tylko podkreślisz swoją urodę i dostarczysz skórze ważnych składników, ale zminimalizujesz przy tym swój negatywny wpływ na naszą planetę.

Używaj naszych kredek, mascar i cieni do wykonania makijażu codziennego lub przygotowania look’u na większe wyjście. Uzupełnij też swoją kosmetyczkę o inne produkty kolorowe – podkłady, kremy BB i pudry. Zapraszamy do zakupów!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2