Naturalne kosmetyki, ekologiczne, wytwarzane w małych manufakturach.

W dniach 26.06 -18.07 jesteśmy na urlopie. Wszystkie zamówienia zostaną wysłane w kolejności ich złożenia od 19.07. Życzymy dobrych wakacji dla Was

Kosmetyki dla mężczyzn

Jako marka zajmująca się dostarczaniem najwyższej jakości kosmetyków, przygotowaliśmy także ofertę dopasowaną do potrzeb mężczyzn. Panowie znajdą w niej różnego rodzaju produkty, które pozwolą zadbać o piękny i stylowy wygląd każdego dnia. W ofercie dostępne są:

– balsamy do dłoni,

– balsamy po goleniu,

– olejki do brody,

– kremy do twarzy,

– mydła w kostce,

– mydła w płynie,

– peelingi solne,

– szampony do włosów,

– żele pod prysznic.

Szeroka oferta naszych kosmetyków do ukłon w stronę mężczyzn przykładających wagę do najwyższej jakości produktów tworzonych z naturalnych składników. Nasze produkty cieszą się bowiem dużą zawartością wyciągów z roślin oraz naturalnych olejków, wytwarzanych tradycyjnymi metodami. Wśród propozycji znalazły się kosmetyki do brody, włosów, ciała i twarzy – dzięki nim każdy Pan może wybrać produkt, którego poszukuje i cieszyć się jego naturalnym i bezpiecznym składem. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu internetowego i wybrania kosmetyków, które muszą znaleźć się w każdej łazience.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5